Dětský kroužek beach volejbal

Foto: BeachService
Web   Telefon
Cenapo domluvě
5-18let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Nabízíme tréninky beach volejbalu minimálně 3x týdně. Vhodné pro děti od 5 let. Lze začít kdykoliv v průběhu roku. Možnost trénovat po celý rok včetně letních prázdnin. Zlepšení koordinace a pohybu v písku. Výuka základních beachvolejbalových úderů. Profesionální a individuální přístup trenérů. O víkendech turnaje Beach Service Tour a mini beach.

BeachService:

Beachvolejbal je komplexní sport, ve kterém nejsou důležité jen tvrdé údery a fyzická síla, ale také taktika a psychika.

Naší motivací je snaha zlepšit stávající situaci v beachvolejbalu v českém prostředí. Zabýváme se školením trenérů (v současné době jich máme odchovaných 15) a vytvářením metodiky. Téměř každý víkend pořádáme akce. Máme zkušenosti s pořádáním turnajů od amatérské po profesionální úroveň. Organizujeme večerní, denní, víkendové a týdenní kempy v ČR i zahraničí. Jednou z našich priorit je umožnit dětem a mládeži sportovat v přátelské atmosféře. Naše know-how jsme zdokonalovali po dobu 6 let. Nedávno jsme se začali zajímat i o další plážové sporty (beach fotbal, plážová kopaná, beach házená, beach tenis).

Od letní sezóny působíme ve 4 areálech. Naší snahou je navázat spolupráci se stávajícími areály a investovat do výstavby hal, což by umožnilo trénování po celých 12 měsíců pro členskou základnu, kterou vytváříme. Pro partnerské areály zprostředkováváme manažery, trenéry a organizátory.

Místo konání:

U památníku 1900, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky