AKADEMIE MALÝCH ARCHITEKTŮ - AMA

Foto: HAF Studio
Web   Telefon
3600Kč / pololetí
9-15let
ČT 16:30 - 18:00
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každý čtvrtek od 30.9.2021 do 16.6.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Dvě hodiny týdně budeme odkrývat tajemství architektury. Děti se budou učit vnímání prostor a materiálu, trvalým hodnotám, vztahu k veřejnému prostoru a krajině i nejprogresivnějším přístupům v architektuře. Chtěli bychom předat komplexní pohled na vystavěný svět okolo nás.
Každá lekce bude mít část výuky a část tvorby.

Akademie malých architektů pokračuje ve stejném programu jako minulý rok. Nejprve budeme mít procházky po okolí a budeme sledovat město z několika perspektiv.
V zimě se budeme dívat do knížek, učit se kreslit a vytvářet si plány pro modely. Na jaře si studenti vymyslí projekt a postavíme jeho model za použití dřeva, betonu, skla i oceli. Přidejte se také.

HAF Studio:

Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost. Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci. Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

Místo konání:

Ostrovní 146/16, 11000 Praha 1 - Nové Město

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky