ZPĚV

Foto: HAF Studio
Web   Telefon
4600Kč / pololetí
10-99let
ST 12:00 - 21:00
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každá středa od 29.9.2021 do 15.6.2022
Poznámka: Termín lekcí je třeba dohodnout s lektorem
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Jedná se o individuální hodiny (kurzy), které si prosím rezervujte včas v uvedených dnech.

Výuka zpěvu - individuální kurzy pro všechny, kteří rádi zpívají a chtěli by zvládnout základy pěvecké techniky, které se jim mohou zúročit jako sólisté, nebo členové pěveckého sboru.

Cílem výuky zpěvu je zvládnutí základní techniky zpěvu a následné zdokonalování. Výuka je určena především těm, pro které je zpěv koníčkem, může však být také účinnou terapií. Pro zájemce, kteří chtějí zpívat na amatérské úrovni, nebo se chtějí pustit na profesionální dráhu zpěváka.

Přihlásit se můžete kdykoliv během roku, cena se poměrně krátí.

HAF Studio:

Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost. Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci. Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

Místo konání:

Ostrovní 146/16, 11000 Praha 1 - Nové Město

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky