KYTARA ELEKTRICKÁ

Foto: HAF Studio
Web   Telefon
4600Kč / pololetí
6-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Výuka hry na elektrickou kytaru - individuální kurzy pro děti, mládež, dospělé, začátečníky i pokročilé. Pro všechny, kteří cítí potřebu se vyjadřovat pomocí hudby.

Pro zájemce mladší i dospělé, začátečníky i pokročilé. Pro ty, kteří se chtějí naučit hře na amplifikovaný "královský nástroj" se vším, co k tomu patří. Sólové hraní melodických linek, harmonický doprovod, využití přídavných "krabiček."

Technika:
Prsty,
Trsátko

Styl:
Písnička,
Blues,
Rock,
Jazz

Teorie:
Noty,
tabulatura,
akordy,
stupnice a jejich použití a další.

Přihlásit se můžete kdykoliv během roku, cena se poměrně krátí.

HAF Studio:

Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost. Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci. Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

Místo konání:

Ostrovní 146/16, 11000 Praha 1 - Nové Město

Partneři:


© 2021 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky