Skupinové kurzy tance (3-6 let)

Foto: Talent Company
Web   Telefon
1500Kč / pololetí
3-6let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

V kurzech tance pro nejmenší se Vaše malé ratolesti učí rozvíjet svou uměleckou a motorickou stránku. V hodinách se děti naučí rozcvičit, vyzkouší si základní kroky a naučí krátké choreografie. Zvláštní pozornost směřujeme na motoriku těla. Rodiče se mohou těšit na vánoční besídku i představení na závěr školního roku a další různá vystoupení.
Smyslem Talent Company je podporovat nejmenší studenty v umění, v tom co je nejvíce baví, v čem vynikají. Chceme dětem nastavit lepší možnosti pro uplatnění v dnešním uměleckém životě.
Naše škola vyniká především obory, které se zde vyučují jako např. zpěv, herectví, tanec, moderování, dabing, práce s kamerou, hra na piano a další. Spolupracujeme s předními nahrávacími studii, točíme vlastní hudební videoklipy.
V Talent Company máme programy, které sestavíme individuálně pro každého studenta od 3 - 18 let.
V Talent School vyučují pečlivě vybraní lektoři a pedagogové. Spolupracujeme s pedagogy, kteří mají mnoho zkušeností nejen v práci s dětmi, ale také zkušenosti z showbyznysu, filmu, divadel a jiných uměleckých činností. Jsou to lidé, kteří mají neobyčejnou chuť svůj talent předávat dalším posluchačům a také neustále pracují i sami na sobě.

Talent Company:

Talent Company vznikla na základě dlouholeté spolupráce zkušených odborníků z oblasti produkce a profesionálních lektorů s nadanými dětmi v různých uměleckých oborech.
Talent Company se intenzivně zaměřuje na zdokonalování dětí v oblastech divadelního, filmového a muzikálového herectví, zpěvu, tance, moderování, režie, práce s kamerou a výtvarného umění.

Staráme se nejen o jejich výuku, ale i další uplatnění v těchto oborech. O vše se stará naše Talent Productions či Talent Casting.

Děti se v rámci této výuky a spolupráce dostanou do blízkosti svých slavných vzorů. Na našem Talent Campu či v naší škole Talent School mají možnost, učit se pod vedením profesionálních lektorů a nejlepších učitelů.

Všude, kde se něco děje, rozhodně nechybí naši mladí moderátoři z Talent TV. Od nich se můžete dozvědět nejzajímavější novinky z akcí a společenských událostí.

Místo konání:

Plzeňská 183/181, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky