Fotografujeme SPOLU

Foto: Zažít spolu, z.s.
Web   Telefon
1200Kč / pololetí
6-15let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

ZŠ Koloděje: Náplní fotokroužku pro děti od 6 let (začátečníci a pokročilí) je zejména učit se „obrazově vnímat“, tedy „dívat se“, vnímat kompozici, světlo a děje kolem sebe. Fotografování v interiéru, exteriéru a postprodukční zpracovávání fotografií, zpracování různých tematických zadání. Tím vším se děti mohou naučit nejen praktickým dovednostem, rovněž uvědomovat a vnímat rozměry své osobnosti. Svými snímky se budou děti bavit. Část vymezeného prostoru pro kroužek je vyhrazena praktickým ukázkám a kontrole domácích úkolů.
Co se děti naučí?
fotografovat pomocí různých technik a režimů
upravovat fotografie na PC
obrazově vnímat
nastavit správně svůj aparát

V rámci fotokroužku si budeme připravovat fotky na veřejnou výstavu a tvořit vlastní portfolio. Budeme chodit na fotografické výlety, zajistíme účast profesionálního fotografa s praktickou ukázkou a děti si mohou na závěr kroužku vytvořit vlastní foto dárek, pohlednici, vysvědčení.
Více na http://www.zs-kolodeje.cz/cz/uvod/1766/fotograficky-krouzek

Zažít spolu, z.s.:

Motto: "Proč být doma sám? Pojďme něco Zažít SPOLU."
Spolek Zažít SPOLU, z.s. je dobrovolné zájmové sdružení nadšených lidí, kteří se budou snažit cestou tvořivosti, vzájemného potkávání a kulturního vyžití o rozvoj jednotlivců i celé komunity, a o obohacování a zkvalitňování života všech místních obyvatel.

Chceme vytvářet prostor pro setkávání rodičů i prarodičů s dětmi v kolodějském Klubíku, nabízet kreativní zájmové kroužky pro děti i dospělé, pořádat výtvarné, tvůrčí dílny a podílet se na nejrůznějších vzdělávacích, sportovních, kulturních a společenských akcích pro širokou veřejnost.

Proč to děláme?
Protože nás to baví, protože vytváříme společně zájem o místo, ve kterém spolu žijeme, protože nám na tom záleží a má to smysl. Chceme také podpořit přirozenou touhu každé osobnosti o poznání, co všechno souvisí s tím, než se ze zdánlivě nenápadné myšlenky stane obdivuhodná skutečnost a dobrá věc se společně podaří.

A co vy? Přidáte se k nám?

Místo konání:

Lupenická 20/6, 19016 Praha 9 - Koloděje

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky