Individuální výuka hry na ELEKTRICKOU KYTARU (10 - 99 let)

Foto: Talent Company
Web   Telefon
Cenapo domluvě
10-99let
Bohužel, tento kroužek je obsazený
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Hodiny individuální výuky hry na elektrickou kytaru obsahují nejen praxi, ale také hudební nauku (teorii). V praktické části se studenti učí např. cvičení pravé a levé ruky (prstoklad), hraní akordů, hraní rytmů (trsátkem), vybrnkávání, kombinovanou hru prsty a trsátkem a mnoho dalšího.
Smyslem Talent Company je podporovat studenty v umění, v tom co je nejvíce baví, v čem vynikají. Chceme dětem nastavit lepší možnosti pro uplatnění v dnešním uměleckém životě.
Naše škola vyniká především obory, které se zde vyučují jako např. hra na kytaru, piano, zpěv, herectví, tanec, práce s kamerou atd. Spolupracujeme s předními nahrávacími studii, točíme vlastní hudební videoklipy.
V Talent Company máme programy, které sestavíme individuálně pro každého studenta.
V Talent School vyučují pečlivě vybraní lektoři a pedagogové. Spolupracujeme s pedagogy, kteří mají mnoho zkušeností nejen v práci s dětmi, ale také zkušenosti z showbyznysu, filmu, divadel a jiných uměleckých činností. Jsou to lidé, kteří mají neobyčejnou chuť svůj talent předávat dalším posluchačům a také neustále pracují i sami na sobě.

Talent Company:

Talent Company vznikla na základě dlouholeté spolupráce zkušených odborníků z oblasti produkce a profesionálních lektorů s nadanými dětmi v různých uměleckých oborech.
Talent Company se intenzivně zaměřuje na zdokonalování dětí v oblastech divadelního, filmového a muzikálového herectví, zpěvu, tance, moderování, režie, práce s kamerou a výtvarného umění.

Staráme se nejen o jejich výuku, ale i další uplatnění v těchto oborech. O vše se stará naše Talent Productions či Talent Casting.

Děti se v rámci této výuky a spolupráce dostanou do blízkosti svých slavných vzorů. Na našem Talent Campu či v naší škole Talent School mají možnost, učit se pod vedením profesionálních lektorů a nejlepších učitelů.

Všude, kde se něco děje, rozhodně nechybí naši mladí moderátoři z Talent TV. Od nich se můžete dozvědět nejzajímavější novinky z akcí a společenských událostí.

Místo konání:

Plzeňská 183/181, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky