Tenisová školička

Foto: Tenisová škola RETURN
Web   Telefon
Cenapo domluvě
5-15let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Tenisová škola RETURN provozuje tréninková střediska pro děti ve spolupráci se základními školami. Tréninky jsou zaměřené na výuku tenisu pro děti a mládež všech věkových a výkonnostních kategorií pod vedením trenérů s licencí Českého tenisového svazu.

Tréninky se konají v místě, kde Vaše děti navštěvují ZŠ, případně v prostorách některé ze sousedících ZŠ. V případě potřeby vyzvedneme Vaše dítě ze školní družiny a odvedeme jej bezpečně na trénink. Rodičům tak odpadá starost o dopravu dítěte na trénink a může si ho vyzvednout až po jeho skončení.

Tréninky probíhají 2x týdně, nejčastěji pondělí a středa, nebo úterý a čtvrtek v odpoledních hodinách po dobu školního roku

Tenisová škola RETURN:

Tenisová škola RETURN provozuje tréninková střediska pro děti ve spolupráci se základními školami.

Tréninky jsou zaměřené na výuku tenisu pro děti a mládež všech věkových a výkonnostních kategorií pod vedením trenérů s licencí Českého tenisového svazu.

Tréninky se konají v místě, kde Vaše děti navštěvují ZŠ, případně v prostorách některé ze sousedících ZŠ.

V případě potřeby vyzvedneme Vaše dítě ze školní družiny a odvedeme jej bezpečně na trénink. Rodičům tak odpadá starost o dopravu dítěte na trénink a může si ho vyzvednout až po jeho skončení.

Tréninky probíhají 2x týdně, nejčastěji pondělí a středa, nebo úterý a čtvrtek v odpoledních hodinách po dobu školního roku

Místo konání:

Chelčického 2614/43, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky