Dětský sportovní tanec K73

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
Od 1800Kč / pololetí
6-15let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Taneční klub soutěžního společenského tance nebo chcete-li sportovního tance má i svoji složku dětskou (K7), ve které trénují děti ve věku 6-15 let (věkově a výkonnostně jsou rozděleni). Dětské taneční páry se připravují na taneční soutěže, vystoupení, jezdí na taneční soustředění. Tréninky probíhají 2x v týdnu.
Děti, které už chodí na soutěže, mívají pravidelně zařazovány tréninky se špičkovými českými i zahraničními trenéry. Pravidelné tréninky začínajících i pokročilých tanečních párů jsou vedeny aktivními tanečníky mezinárodních tříd, příjemnými a zkušenými trenéry - manželi Palátovými (finalisté MS ve ST tancích) a aktivním tanečníkem nejvyšších tříd ve ST i LA tancích, prima kamarádem a obětavým trenérem Davidem Chomčou.

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky