Hudební přípravka

Foto: Dětské studio Žofka
Web   Telefon
1990Kč / pololetí
2,5-4let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Hlavní náplní hudební přípravky je společné zpívání s doprovodem klavíru a hra na Orffovy rytmické a melodické nástroje (dřívka, triangl, bubínek, činely, tamburína, zvonkohra, rumbakoule, kazoo). Zpíváme české a moravské lidové písně, písničky z pohádek a písničky na přání dětí. Tančíme jednoduché tance v kole i v párech. Pomocí hudebních her cvičíme hudební sluch a smysl pro rytmus. Poznáváme a hrajeme na hudební nástroje. Posloucháme různé druhy hudby (klasika, jazz, ethno) a povídáme si o nich.
Programy pro děti jsou koncipovány pololetně se vzájemnou návazností. Výuka probíhá v příjemném rodinném prostředí v odpoledních hodinách v kolektivu maximálně 8 dětí stejné věkové kategorie v jednom oddělení. Každé pololetí hudební vystoupení.

Dětské studio Žofka:

Žofka je nejen školka pro děti od 2 let, ale i studio s uměleckými kroužky pro větší děti a dospělé. Studio je zaměřeno na rozvoj estetického cítění a vloh v oblasti hudební, výtvarné, keramické a pohybové tvorby. Již 15. rokem nabízíme komplexní výukové programy pro děti.

Místo konání:

Sarajevská 1051/10, 12000 Praha 2 - Vinohrady

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky