SCUBA DIVER

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
4000Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Scuba Diver je vhodný kurz pro ty, kteří nemají čas dokončit celý kurz Open Water Diver.
Obsah tohoto programu je asi poloviční v porovnání s kompletním certifikačním potápěčským programem (SSI Open Water). Druhou polovinu můžete dokončit jindy a stát se certifikovaným potápěčem, až se Vám to bude hodit.
Na konci výuky obdržíte svůj certifikát SCUBA DIVER, který bude prokazovat úspěšné zvládnutí programu. Tento certifikát Vám umožňuje se účastnit ponorů s Dive Leaderem po celém světě. Pokud se někdy rozhodnete pokračovat ve výcviku a stát se certifikovaným potápěčem, prostě jen kontaktujte své místní výukové středisko SSI a zeptejte se, jak máte dokončit svou kvalifikaci jako SSI OPEN WATER DIVER.

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky