SPECIALTY DIVER – potápěčské specializace

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
3500Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Program pro potápěčské speciality umožňuje rozšiřování potápěčských znalostí a zručností výběrem jedné nebo více specializací z programu, který Vám nabízí SSI. Jsou to následující specializace:
potápění s nitroxem
potápění v noci a při omezené viditelnosti
vrakové potápění
hloubkové potápění
navigace
potápění z lodě
potápění v suchém obleku
potápěč fotograf
science of diving
potápění se žraloky
Kurz se skládá ze dvou specializačních ponorů, teoretické části a závěrečné zkoušky pro každou kategorii. U vybraných specializací není nutnost absolvování praktického ponoru.

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky