Advanced Nitrox

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
9000Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

V kurzu Advanced Nitrox se rozvíjejí základní znalosti používání Nitroxu a absolvent po jeho ukončení může používat směs až do 50% kyslíku. V tomto kurzu se dále více prohlubují dovednosti a nad rámec kurzu znalosti technické výstroje potřebné k náročnějšímu rozsahu potápěčských činností. Dokonce potápěči kteří neplánují provádět dekompresní ponory, si v tomto kurzu zvýší jistotu a rozšíří potápěčské schopnosti. Tento kurz je určený pro každého potápěče, který se chce potápět hlouběji, déle, či ve více náročných podmínkách.. K tomuto kurzu není podmínkou mít křídlo či tkz. dvojče.

Kurz se skládá z teorie a 4 ponorů na otevřené vodě, které jsou bezdekompresní. S certifikací Advanced Nitrox je můžete dobývat maximální povolenou hloubku 42 metrů

Kvalifikační požadavky: certifikace v Enriched Air Nitrox, minimální věk 18 let, minimálně 24 zapsaných ponorů z toho minimálně 6 s Enriched Air Nitrox.

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky