Decompression Procedures I

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
9000Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Tento kurz se soustředuje na schopnosti a procedury požadované pro plánování a provádění ponorů, které vyžadují stupňové dekompresní zastávky. Ve výcvikových ponorech se bude používat vzduch nebo Nitrox jako hlavní plyn a užívat Nitrox EAN50 pro dekompresi.

Získávají se zde zkušenosti s dekompresními programy a naučíte se připravovat primární, záložní a pomocné plány ponorů. Budete vycvičeni k zhodnocení podmínek, k předvídání případných problémů a k použití vhodné techniky potápění k dosažení cílů ponoru. Naučíte se pracovat jako člen týmu hloubkového potápění a nové způsoby pokročilé komunikace mezi potápěči navzájem a i s podpůrným týmem na hladině. Jsou zde ukázány speciální požadavky pro výběr charterových potápěčských lodí k podpoře dekompresních potápěčských aktivit. Po dokončení kurzu Dekompresních procedur budete kvalifikováni k provádění dekompresních ponorů se vzduchem nebo s Nitroxem do hloubek 50m. S dalšími zkušenostmi můžete rozšíšit váš rozsah až do hloubky 54m.

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky