Normoxic Trimix

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
9000Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Helium může být použito pro úplné a efektivní řízení kyslíkové expozice proti úninkům před hloubkovým opojením. Je mnoho situací, kde podmínky prostředí nebo složité cíle ponoru vyžadují nejvhodnější výkon potápěče.

Čtvrtá část vám pomůže porozumět výhodám přidávání Helia do směsí dýchacích plynů. Naučíte se rozdíl mezi Normoxickou a Hypoxickou směsí a jak se přidání Helia odrazí na plánovaných procesech ponorů. Procedury ve vodě pro Normoxický Trimix jsou téměř identické jako ty, jež jste se učili v Dekompresních procedurách. Budete používat až 30% He ve vašem hlavním plynu a EAN50 pro dekompresi. Získáte cenné zkušenosti a provedete cvičné ponory do hloubky 55m.

Provádí se 4 ponory.

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky