Zkušební ponor v zatopeném lomu

Foto: Sportovní klub Lamkra - potápění Brno
Web   Telefon
1490Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Zkušební ponor se provádí za účasti profesionálního instruktora. Pro potápění v lomu, je zapotřebí použití potápěčského obleku, který ti bude dle potřeby zapůjčen v ceně potápění. Budou ti stačit jen plavky a dobrá nálada. Nejdříve se setkáme v našem klubu v Brně, kde se seznámíme a vybereme ideální velikost potápěčské výstroje (ploutve, vyvažovací vesta, atd.) a potápěčského obleku. Instruktáž a potápění probíhá v zatopeném lomu v Blansku.
(Nádraží 3, 678 01 Blansko)

Sportovní klub Lamkra - potápění Brno:

Psal se rok 1982. U jezera Jordán v Táboře jsem objevil malou, zapadlou klubovnu s místními potápěči. A v tom jsem se našel. Byli jsme parta nadšenců, kteří jezdili, kam se tenkrát dalo. Do Východního Německa a do Polska. Když se otevřeli hranice, odjel jsem do Řecka na ostrov Korfu, kde jsem jako brigádník pracoval pro místní potápěče za malé kapesné. Napadlo mě oslovit české delegáty a ukázat potápění také českým lidem.

Najednou jsem viděl, jaké to je „dělat potápění“. Dnes je tomu více jak 20 let a s klubem Lamkra stále objevujeme nové světy pod hladinou. Moje heslo je: “Kdo se nepotápí, je podezřelý.” Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR. Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!

Místo konání:

Kopečná 213/7, 60200 Brno-střed - Staré Brno

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky