Úvod do floristiky I.

Foto: ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o.
Web   Telefon
3000Kč / kurz
18-99let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

V tomto čtyřhodinovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy floristiky, aranžování květin a vazby kytice. Povíme si o péči o řezané květiny, kde čerpat informace a tipy. Řekneme si také o tom, jak funguje velkoobchod a jak správně květiny nakupovat.

Vyzkoušíme si vazbu kytice na výšku a do kulata, vytvoříme květinové aranžmá na stůl. Po celou dobu kurzu jsou k dispozici tuzemské i zahraniční floristické časopisy a knihy, nealko nápoje, potřebné nářadí a samozřejmě čerstvé květiny. Kurz se koná v maximálním počtu 5-ti účastníků, což zajišťuje individuální přístup ke každému ze zúčastněných.

Po skončení kurzu získáváte certifikát o absolvování a 10% slevu na další kurz (sleva je přenosná). Vhodné např. pro ty, kteří do budoucna přemýšlejí o práci s květinami a chtějí vědět „o čem to je“:-)

ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o.:

Květinový ateliér byl založen roku 2005 Markétou Keclíkovou na základě zkušeností a absolvování kurzů v Paříži, Amsterodamu a Londýně. Původně fungoval jako klasické květinářství v pražských Dejvicích. V průběhu roku 2009 se ateliér přemístil na rozhraní Malé Strany a Smíchova – na nám. Kinských.

Kurzy se konají vždy v maximálním počtu 5-ti účastníků, tudíž je věnována maximální pozornost každému ze zúčastněných.
I proto jsou vhodné zejména pro začátečníky. Kurzy jsou postaveny především na práci s květinami, po celou dobu kurzu je Vám k dispozici zkušená floristka, která dohlíží na správnou techniku a je připravena zodpovědět veškeré Vaše otázky. Nahlédnout také můžete do tuzemských i zahraničních odborných knih a časopisů.
Některé z kurzů jsou akreditované Ministerstvem školství. Náhled akreditace zde.

Cena kurzu zahrnuje: květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí, nealko nápoje. Zašleme Vám také fotografie z kurzu.
K dispozici máte veškeré potřebné nářadí, floristické doplňky a samozřejmě čerstvé květiny.
Nabídneme Vám výbornou kávu, na výběr máme také několik druhů čajů.
Po absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování kurzu a 10% slevu na další kurz.
Vámi vytvořené kytice a aranžmá si odnášíte s sebou domů.

Všechny semináře se konají v květinovém ateliéru, ulice Drtinova 11, Praha 5 viz kontakty. Ateliér se nachází v přízemí domu (nemáme výlohu z ulice) a přístup je bezbariérový. Přijít můžete také s Vašimi dětmi – je zde samostatná herna. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčkové. Na delší kurzy doporučujeme malou svačinu s sebou (lze ale i dokoupit v okolí ateliéru) a také tašku či krabici, ve které si odnesete své výtvory domů.

Místo konání:

Drtinova 325/11, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky