Vaničkování

Foto: Baby club Nessie
Web   Telefon
Cenapo domluvě
0,5-1let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Plavat ve vodě s miminkem je možné po zaschnutí pupečníku – cca od 6.týdne po narození. Plavání přináší prohloubení důvěry a kontaktu mezi rodičem a dítětem, představuje pro dítě radostný a objevný zážitek kontaktu s vlastním tělem ve vodním prostředí.Miminko ve vodě relaxuje i cvičí -posiluje vybrané svalové skupiny-jemnou a hrubou motoriku.Posílení břišních svalů přispívá k lepšímu trávení.Plavání pomáhá korigovat případné asymetrie v rozvoji dítěte, představuje prevenci dráždivosti.
Navštívím Vás doma a budeme plavat ve Vaší domácí velké vaně. Vanu je potřeba před plaváním umýt a napustí se voda o teplotě 37 C. Plavání probíhá dle potřeb dítěte – trvá cca 15 – 20 min.Vhodné je plavat samostatně 3 -4 x týdně aby došlo k upevnění jistoty ve vodě u miminka v různých polohách a způsobech držení. Setkání se mnou probíhají obvykle 1 x za 2 týdny.

V rámci lekce si osvojíte :
Manipulaci s dítětem ve vodě i na podložce –
vhodné a bezpečné úchopy
Abecedu potápění
Využití pomůcek ve vodě Otužování
Masáž vašeho miminka

Baby club Nessie:

Nabízíme plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let v bazénu. Kurzy plavání jsou vedeny formou her, říkanek a písniček. Děti se jemnou a hravou formou seznamují s vodním prostředím.

Místo konání:

Rytířská 400/22, 11000 Praha 1 - Staré Město

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky