Floristické workshopy pro děti

Foto: ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o.
Web   Telefon
Od 400Kč / kurz
0,5-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Nabízíme individuální workshopy a originální narozeninové oslavy v květinovém duchu pro vaše děti!

Má Váš potomek rád květiny? Rád něco vytváří a je kreativní? Pak ho jistě bude bavit strávit u nás hodinku, dvě a vytvořit si květinové aranžmá či kytici! Na věku nezáleží, jsme připraveni na všechny věkové kategorie:-). Ceny od 1 000,- Kč/osoba.

Rodičové mohou být přítomni či si odskočit na kávičku do nedalekých kaváren… Menší sourozenci si zatím mohou hrát v dětském koutku. Ateliér je bezbariérový, psí návštěvy rovněž vítány.

Děti pracují jak s dodaným květinovým materiálem z Holandské burzy, tak se sezónními plodinami, veškeré své výtvory si odnáší s sebou domů. Na závěr rovněž dostávají certifikát o absolvování kurzu.

Narozeninové oslavy se konají v maximálním počtu 10 dětí, občerstvení i výzdobu zajistíme nebo si můžete přinést svou vlastní. Ceny od 400,- Kč/osoba.

Pokud máte zájem kontaktujte nás, prosím na 777 112 115 nebo pište na rosmarino@rosmarino.

ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o.:

Květinový ateliér byl založen roku 2005 Markétou Keclíkovou na základě zkušeností a absolvování kurzů v Paříži, Amsterodamu a Londýně. Původně fungoval jako klasické květinářství v pražských Dejvicích. V průběhu roku 2009 se ateliér přemístil na rozhraní Malé Strany a Smíchova – na nám. Kinských.

Kurzy se konají vždy v maximálním počtu 5-ti účastníků, tudíž je věnována maximální pozornost každému ze zúčastněných.
I proto jsou vhodné zejména pro začátečníky. Kurzy jsou postaveny především na práci s květinami, po celou dobu kurzu je Vám k dispozici zkušená floristka, která dohlíží na správnou techniku a je připravena zodpovědět veškeré Vaše otázky. Nahlédnout také můžete do tuzemských i zahraničních odborných knih a časopisů.
Některé z kurzů jsou akreditované Ministerstvem školství. Náhled akreditace zde.

Cena kurzu zahrnuje: květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí, nealko nápoje. Zašleme Vám také fotografie z kurzu.
K dispozici máte veškeré potřebné nářadí, floristické doplňky a samozřejmě čerstvé květiny.
Nabídneme Vám výbornou kávu, na výběr máme také několik druhů čajů.
Po absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování kurzu a 10% slevu na další kurz.
Vámi vytvořené kytice a aranžmá si odnášíte s sebou domů.

Všechny semináře se konají v květinovém ateliéru, ulice Drtinova 11, Praha 5 viz kontakty. Ateliér se nachází v přízemí domu (nemáme výlohu z ulice) a přístup je bezbariérový. Přijít můžete také s Vašimi dětmi – je zde samostatná herna. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčkové. Na delší kurzy doporučujeme malou svačinu s sebou (lze ale i dokoupit v okolí ateliéru) a také tašku či krabici, ve které si odnesete své výtvory domů.

Místo konání:

Drtinova 325/11, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky