Program INDIVIDUAL

Foto: Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH
Web   Telefon
Od 1100Kč / lekce
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Toužíte plavat jako závodníci, či se jen seznámit s kraulem či dalšími plaveckými způsoby? Máte ale přirozený ostych ve větší skupině lidí, či máte pocit, že se v takové situaci nedovedete soustředit? Máte dítě, které ještě vůbec neumí plavat, či nejste spokojeni s úrovní školního plavání? Pokud jste někdy měli sami dojem, že nerozumíte tomu, co se po Vás na tréninku chce, že se nad Vámi trenér povyšuje a vlastně ani není příliš dobrý, máme pro Vás dobré zprávy.

Vyzkoušejte si jednu nebo tři lekce s naším osobním trenérem a uvidíte, že se z tréninku velmi rychle začnete těšit. Vždy při první schůzce s Vámi trenér zkonzultuje Vaše představy o lekcích a jejich cílech a následně upraví další tréninky Vám přímo na míru. Vždy jsou ale lekce vystavěny na naší unikátní metodice a individuálním přístupu.

Velmi zajímavou možností je náš FRIENDS Pricing scheme, který umožňuje společný trénink s kamarádem. V těchto lekcích se tak pojí individuální přístup trenéra s rozložením nákladů na lekci mezi přítomné plavce. Sdílení zážitků a radosti ze zdokonalení a poznání nových věcí pozitivní zážitek z plavání ještě více umocní.

Naše trenéry jejich práce baví a jsou v ní velmi dobří. Odborný, osobní a emaptický přístup je pro nás přirozenou věcí. Pokud by Vás zajímalo, jak může takový individuální trénink vypadat, začtěte se do nového blogového článku "Jak záznamy hodnocení výkonnosti dokážou podpořit nadšení" nebo "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř".

Nejčastěji trénujeme na těchto bazénech:
Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1, 110 00
Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00
Na bazéně Šutka, Čimická 848/41, Praha 8, 182 00

V praxi ale nabízíme možnost po domluvě trénovat na všech veřejně přístupných bazénech v Praze, či přímo u Vás doma, pokud máte bazén vhodný pro plavání.

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH:

Plavecká škola pro děti i dospělé, plavecký oddíl, plavecké tábory, programy pro MŠ a ZŠ. Důraz na individuální přístup.

Místo konání:

Vaníčkova 2343/2, 16900 Praha 6 - Břevnov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky