Program CORPORATE

Foto: Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH
Web   Telefon
Cenapo domluvě
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Pokud jste se někdy cítili unavení a ve stresu z práce, také jste jistě přišli na to, že jakýkoliv pohyb Vám rychle uleví. Jestli navíc máte pocit, že život by neměl být jen samá práce a rádi byste zkusili své kolegy či zaměstnance poznat i v jiném světle, rádi Vám pomůžeme.

V současné době jsou k dispozici tři možnosti pro zaměstnance firem:

a) První z nich je příspěvek od zaměstnavatele na standardní programy jako REVISE, RESHAPE, INDIVIDUAL a INDIVIDUAL Pro. Tato možnost je nejvýhodnější pro jednotlivce.

b) Druhou možností je skupinový Program CORPORATE, který se zaměřuje na pracovní týmy a jejich společné tréninky na základě metodiky Swim Smooth. Tréninky vede či je jejich garantem hlavní trenérka Gabriela, která je zároveň certifikovanou trenérkou zdravotního plavání.

c) Třetí a velmi atraktivní možností pro firmy jsou plavecká odpoledne, či víkendové pobyty s plaváním. Tyto akce probíhají formou teambuldigových aktivit, jejichž spojení s plaváním a Swim Smooth přístupem je mezi obdobnými akcemi unikátní. Kromě pozitivního vlivu na vztahy ve Vaší firmě si ale odnesete i praktické zkušenosti a dovednosti, které uplatníte při vlastním plavání a tréninku.

Standardní firemní lekce v Praze ale vždy probíhají v klidné, přátelské a motivující atmosféře, na plaveckých bazénech Strahov, Axa či Šutka. O příjemném, motivujícím a uvolněném prostředí se můžete dočíst i na našem blogu v článku "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř".

V současné době skupinové firemní tréninky probíhají na veřejnosti nepřístupném bazéně ZŠ Weberova, rádi Vám najdeme nejvýhodnější termín pro firemní lekci přesně dle Vašich požadavků.

Kdo trénuje:
Gabriela, Tomáš, Míša, Edita, Eliška

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH:

Plavecká škola pro děti i dospělé, plavecký oddíl, plavecké tábory, programy pro MŠ a ZŠ. Důraz na individuální přístup.

Místo konání:

Weberova 1090/1, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky