Program FAMILY

Foto: Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH
Web   Telefon
Od 500Kč / lekce
6-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Máte rádi pohyb ve vodě? Chcete si vylepšit základní plavecké dovednosti i Vaši plaveckou techniku? Vedete k plavání i Vaše děti? Chcete je podpořit v jejich plaveckých začátcích nebo jim dopřát intenzivní péči našich trenérů? Nabízíme Vám možnost společně prožívat proces učení.

Není důležité, zda jste na lepší či horší plavecké úrovni než Vaše dítě. Důležitý je Váš osobní přístup a Vaše chuť učit se nové věci. Naše tréninky nejsou o porovnávání se s ostatními, ale o porovnávání se sám se sebou a o posouvání svých osobních hranic – co všechno chci dokázat. Kromě výsledků, které se dají změřit časem či vzdáleností, je pro nás důležitý i samotný proces učení. Inspirujeme se respektujícím přístupem a zážitkovou pedagogikou.

Tento typ tréninků je určen všem členům Vaší rodiny, bez ohledu na jejich plaveckou úroveň. Rodiče jsou pro dítě jeho nejbližšími vzory. Společnými tréninky můžete motivovat své děti k lepším výkonům, ať už jste na lepší či horší plavecké úrovni než ony samy. Chceme podpořit partnerský přístup, kdy se od sebe mohou vzájemně učit jak děti od dospělých, tak dospělí od svých dětí, stejně tak jako je tomu v příhodě trenérky Edity, kterou si určitě přečtěte na našem blogu - "Rodiče učí dětí, děti učí rodiče". Někteří z Vás podporují své děti v plavání právě proto, že k němu sami máte pozitivní vztah. Nebojte se tedy zapojit do vzdělávacího procesu se svými dětmi a sdílejte pokroky společně.

Trenéři: Tomáš, Míša, Edita

Forma výuky: individuální rodinná lekce

Délka lekce: 60 min

Minimální počet osob: 1+ 2 a více (minimálně jedna osoba je dospělý)

Cena: 600 Kč/ os., cena obsahuje vstup trenéra na bazén, lekce probíhají v době určené veřejnosti na příslušném bazénu, pronájem dráhy lze domluvit po dohodě. Vstupné pro Vás a členy Vaší rodiny díky rozdílným výším vstupů zahrnuto v ceně není.
Zvýhodněná cena při předplatném 10 lekcí: 500 Kč/ os.

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH:

Plavecká škola pro děti i dospělé, plavecký oddíl, plavecké tábory, programy pro MŠ a ZŠ. Důraz na individuální přístup.

Místo konání:

Na poříčí 1051/40, 11000 Praha 1 - Nové Město

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky