Program INDIVIDUAL Pro

Foto: Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH
Web   Telefon
Od 1100Kč / lekce
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Swim Smooth je moderní, komplexní a účinná metodika výuky plavání. Je velmi daleko od toho, co česká veřejnost zná jako výuku plavání. Nosným prvkem je individuální přístup trenéra k plavci, který zohledňuje jeho fyzické a osobnostní dispozice. Především jde ale o vysoce účinnou kombinací plaveckých cvičení, které jasně a okamžitě umožní nápravu stávajících chyb u plavců.

V Programu INDIVIDUAL Pro se soustředíme na dětské, i dospělé plavce a přinášíme jim pomoc s technikou, taktikou a psychologickou přípravou, které stále bývají v závodním plavání v ČR opomíjeny. Pokud jste se jako trenéři či jako aktivní plavci setkali se situací, kdy mladý plavec u svého dříve milovaného sportu nevydržel a nedotáhl slibně rozjetou "kariéru", tak věřte, že soubor informací ze Swim Smooth tuto situaci dokáže napravit a zvrátit do vítězného přístupu a výsledků.

Díky otevřenosti podle filozofie Swim Smooth, si totiž své "know how" nejen nenecháváme pro sebe, ale cíleně jej šíříme tak, aby z něj těžili především aktivní plavci a došlo tak k naplnění hlavního motivu zakladatelů Swim Smooth - "Svět potřebuje plavat lépe".

V Programu INDIVIDUAL Pro se proto nyní nově otevírá široká nabídka možností, ze které mohou těžit jak plavci, tak jejich trenéři. Základem tohoto programu jsou individuální lekce s certifikovanou lektorkou Swim Smooth Gabrielou, přímá účast - "hostování" plavců v našem Programu JUNIOR, či účast na plaveckém táboře v Nymburce, který zatím stále svou formou a obsahem nemá v ČR obdoby. Pro pokročilé plavce je zde velmi atraktivní video analýza a pro Ty z Vás, kteří působíte jako aktivní trenéři a zajímají Vás aktuální trendy v plavecké přípravě, je k dispozici Školení trenérů.

Kde trénujeme:
Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00
Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1, 110 00

Kdy trénujeme:
Záleží jen na Vás a domluvě s trenérkou! Vybírat lze z těchto pravidelných termínů lekcí, které osobně vede Gabriela, licencovaná trenérka Swim Smooth a vedoucí plavecké školy a oddílu.

Po 16 – 17 h Program JUNIOR (bazén Axa)
Út 7 – 8 h Program MASTERS (bazén Strahov)
Út 8 – 9 h Program INDIVIDUAL Pro a VIDEO ANALÝZA (bazén Strahov)
St 16 – 17 h Program JUNIOR (bazén Axa)
Čt 7 – 8 h Program MASTERS (bazén Strahov)
ČT 8 – 9 h Program INDIVIDUAL a VIDEO ANALÝZA (bazén Strahov)

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH:

Plavecká škola pro děti i dospělé, plavecký oddíl, plavecké tábory, programy pro MŠ a ZŠ. Důraz na individuální přístup.

Místo konání:

Vaníčkova 2343/2, 16900 Praha 6 - Břevnov

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky