HISTORICKÝ KROUŽEK

Foto: LEONARDO - centrum volného času
Web   Telefon
Od 1500Kč / pololetí
6-15let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Každý pátek objevujeme kouzla a tajemství Prahy.
Naše město je jedno z nejúžasnějších měst na světě - a my ho prostřednictvím kurzu perfektně poznáváme. V kurzu se kloubí turistika (během odpoledne v průměru nachodíme kolem 11km) se znalostmi historickými a znalostmi z oblasti umění. Chodíme celoročně, bez ohledu na počasí, jen pokud je v muzeích či galeriích něco zajímavého a ojedinělého - jdeme i tam.
Kurz je zároveň možností naučit dítě pod dohledem pohybovat se MHD po Praze, orientovat se v jízdních řádech a umět si propočítat délku jízdy.
Kurz vede certifikovaný průvodce cestovním ruchem - a zároveň vyučující dějepis.
V ceně kurzu je veškeré vstupné.

LEONARDO - centrum volného času:

Centrum volného času Leonardo je dobrovolná nezisková organizace odborníků z oboru teorie a praxe mimoškolních aktivit dětí a mládeže.
Stále se rozrůstající Centrum volného času Leonardo bylo založeno v roce 2000. Od té doby se intenzivně věnujeme realizaci volnočasových aktivit, které zahrnují sportovní, umělecké, hudební, pohybové i vzdělávací programy pro děti, mládež, dospělé i seniory. Naší specializací jsou především kursy keramiky, jazykové kursy, hudební a pohybové kursy. Stále se nám také úspěšně daří rozšiřovat stávající nabídku kroužků o nové a zajímavé obory. Nabízíme i aktivity pro rodiče s dětmi a dětské příměstské tábory.

Místo konání:

Kutnohorská 10/55, 10900 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky