Nábor Softball dívky

Foto: EAGLES Praha
Web   Telefon
3500Kč / rok
5-12let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím,což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí do školy a běžného života.

Eagles Praha je největší baseballovo-softballový oddíl v ČR. Domácí zápasy hraje na hřištích v nejlepším areálu pro baseball a softball. Nejlepší organizátor akcí a turnajů pro baseball a softball v ČR.

Nábor probíhá celoročně

EAGLES Praha:

Eagles Praha je v současnosti největším baseballovým a softballovým klubem v ČR. Jako jediný klub má zastoupení ve všech nejvyšších soutěžích dospělých – jak v baseballu, tak softballu mužů i žen.  Kromě vysoké sportovní úrovně a široké členské základny mládeže klub také vybudoval špičkový baseballový a softballový areál, který je počtem pěti hřišť největším v Evropě.

Celoroční provoz v areálu umožňuje i vlastní sportovní hala a výborné zázemí klubu.
Základem sportovní činnosti je účast ve všech soutěžích – a to ve všech věkových kategoriích, pořádaných Českou baseballovou asociací a Českou softballovou asociací.

V areálu se také pravidelně pořádají velké mezinárodní akce a turnaje, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Nejznámější a největší mezinárodní akcí, kterou klub pořádá pravidelně, je Pražský baseballový týden. Při něm se v Krči setkávají týmy z USA, Evropy i Austrálie.
Eagles Praha je rozhodně klubem, který má co nabídnout. Hráčům, fanouškům, sponzorům i všem ostatním…

Místo konání:

Pálkařská ev.č. 225, 14000 Praha 4 - Krč

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky