RYTMICKÉ KRŮČKY 1 - P8 Bohnice

Foto: Hudební škola Yamaha - Hudba pro radost
Web   Telefon
150Kč / lekce
4-6let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Tento program navazuje na První krůčky k hudbě, jedná se však již o cílenou průpravu nejen v hudbě, ale i v praktických dovednostech s nástroji. Zejména pak flétnou. To vše hravou formou. Důraz je kladen zejména na rozvoj hudební představivosti. K tomu slouží zejména vnímání metra, rytmu, intonace pomocí solmizačních slabik. Děti mají i vlastní pracovní sešity, do kterých pracují, ale již s notovým zápisem a ne obrázky. Obrázky však použijeme jako odměny např. k motivaci. V tomto kurzu již děti dokáží pracovat s lektorkou velice samostatně.


Místo konání: KD Krakov
Cenu Vám upravíme dle zbývajících lekcí (16 lekcí/pololetí).

Hudební škola Yamaha - Hudba pro radost:

Hudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700.000 žáky a 20.000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Vznikly v Japonsku v roce 1954, od roku 1967 fungují v Německu a od roku 1994 působí v České a Slovenské republice. Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Dnešní nabídka Hudební školy YAMAHA představuje široké spektrum vyučovacích oborů pro děti již od 4 měsíců, mládež, dospělé i seniory. Obsáhlé vyučovací koncepty a metody, odpovídající věku dětí, umožňují, aby právě otevřená „vývojová časová okna" byla optimálně využita.

Mladiství i dospělí mohou prostřednictvím rozmanitých nástrojů uskutečnit svá přání z jakýchkoli hudebních žánrů od baroka po rock.

Již po desetiletí je naším heslem "Učení je radost".

Naše webové stránky: www.skolayamaha.cz
Náš Facebook: www.facebook.com/hudebnikurzy

Místo konání:

Těšínská 600/4, 18100 Praha 8 - Troja

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky