Fotomake-up I.- nezbytná součást fotografie Staňte se vizážistou/stkou a buďte soběstační

Foto: MODERNÍ ŠKOLA FOTOGRAFIE
Web   Telefon
2990Kč / kurz
18-99let
SO 11:00 - 17:00
Ještě máme volno
Každá sobota od 28.10.2018 do 28.10.2018
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Workshop je vhodný, jak pro amatérské, tak profesionální fotografy, kteří chtějí ušetřit za produkci všech lidí a chtějí mít vizáž ve svých rukou. Dále je vhodný pro kosmetičky, které chtějí ve svých salónechnabízet i službu líčení pro fotografie, dále pak studentům příbuzných oborů. Celý kurz je koncipován, jak pro úplné amatéry, kteří nikdy nikoho druhého nelíčily, ale i pro vizážisty, kteří si chtějí rozšířit techniku líčení, seznámit se s produkty na fotomake-up.

Cílem workshopu je rozpoznat jednotlivé typy pleti, jak správně pečovat o pleť a na co si dát při líčení pozor. Cílem je, aby si každý účastník odnesl, co nejvíce nových znalostí a dovedností pro svou vlastní práci a naučil se jak správně vytvořit dokonalou vizáž a tak zvýraznit osobnost modelky. Na semináři si líčení sami vyzkoušíte na modelkách pod vedením lektorů a v ateliéru si své práce můžete vyfotografovat vlastním fotoaparátem. Doporučíme jednotlivé typy výrobků a kde je koupit za skvělé ceny.

Obchodní podmínky
Po ověření volného místa Vám objednávku do jednoho dne potvrdíme, zašleme platební příkaz a tímto se stává objednávka závazná.
Potvrzení objednávky je bráno jako uzavření smlouvy a klient je povinen splnit veškeré náležitosti včetně úhrady platby.
Při zrušení objednávky činí storno poplatek 30%, ve lhůtě kratší než 14 dní před konáním se kurzovné nevrací a propadá v plné výši.
Objednaný kurz nelze vyměnit za jiný termín a rovněž nedostavením se na kurz, kurzovné propadá v plné výši a to z důvodu,
že 14 dní před kurzem musíme mít vše připravené, nasmlouvané modelky, popřípadě uhrazené poplatky za pronájmy...
Zrušení účasti na kurzu provedete písemnou formou na adresu: info@foto-workshop.eu z e-mailové adresy uvedené v objednávce.
Organizátor si vyhrazuje právo zrušit objednávku a v tomto případě neprodleně vrací 100% zaplacené částky na účet objednatele.

MODERNÍ ŠKOLA FOTOGRAFIE:

Jsme MODERNÍ ŠKOLA FOTOGRAFIE, která pořádá kurzy fotografování: Praha - Brno - zahraničí 
mimo to pořádáme kurzy vizáže, přijďte se něco naučit.

Ing. Vendula Lukesová: lektorka vizážistických kurzů info@fotograf-brno.eu
Igor Adler: lektor fotografických kurzů info@inetservis.cz

Místo konání:

Bednaříkova 2893/1a, 62800 Brno-Líšeň - Líšeň

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky