Pokračovací taneční pro dospělé/vysokoškoláky 2 - bronz

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
1600Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Máte-li za sebou základní kurz pro dospělé a chcete-li své taneční umění dále rozšiřovat, máme pro Vás celou řadu pokračovacích kurzů (kurz bronzový, stříbrný, zlatý, solný...) Mnoho absolventů základních kurzů našlo v tanci zalíbení a zjistilo, že tanec by se mohl stát příjemnou náplní volného času, krásným společným koníčkem či dobrou reprezentací jich samých ve společnosti a podporou jejich společenského sebevědomí. Patříte-li také k takovýmto absolventům a chcete-li, ať už z jakéhokoli důvodu, v tanci pokračovat, rádi Vás uvítáme v kurzech pokračovacích. A pokud by to stále nestačilo, pozveme Vás do našeho tanečního "senior klubu" (v tanci jsou senioři od 35 let!), kde se můžete věnovat tanci na vyšší výkonnostní úrovni. Zkrátka ve Starletu můžete tančit až do důchodu.

Náplní pokračovacích kurzů jsou další nové figury tanců: Waltz, Tango, Valčík, Quickstep, Jive, Cha-cha, Rumba, Samba, Mambo, (doplňkově Rock´n´Roll a jiné) a přidávají se další tance (Salsa, Paso Doble). Prodloužená na Stadioně na Kounicově ulici. Výuka v prima prostředí, světelné efekty, klimatizace (velký sál Špitálka), bufet!

Oblečení - společenské, pánové oblek, košile a kravata, dámy - společensky, prostě krásně.


9 lekcí + prodloužená (největší rozsah kurzu v Brně)

pravidelné workshopy různých tanečních stylů
pravidelná páteční tančírna pro dospělé za pouhých 80,-Kč
slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů

Pozn.: Dámy a pánové, máte-li zájem o naše kurzy pro vysokoškoláky a dospělé a nemáte-li partnera (či partnerku), se kterým byste tyto kurzy navštěvovali, doporučujeme Vám pročíst složku našich webových stránek - INZERCE - kde můžete partnera pro absolvování tanečních najít nebo sami zadat Váš inzerát. Těšíme se na Vás v našich kurzech!!!

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky