Taneční GL (pro gaye a lesby)- začátečníci

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
1600Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Máte partnera stejného pohlaví a chcete s ním prožívat totéž, co jiné páry, chcete společně chodit do tanečních a tančit spolu? Přihlaste se do tanečního kurzu určeného přesně pro Vás. Taneční pro gaye a lesby.
Program výuky je stejný jako u běžného kurzu pro dospělé a vysokoškoláky.

Náplní základního kurzu jsou základní kroky a figury tanců: waltz, tango, valčík, polka, quickstep případně další. Prodloužená v Babylon centru na Kounicově ulici.

Oblečení - společenské, mírně sváteční, prostě příjemná společenská událost se vším všudy.


9 lekcí + prodloužená

pravidelné workshopy různých tanečních stylů
pravidelná páteční tančírna pro dospělé - za pouhých 80,-Kč
slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů


!!!! Studenti 1100,-

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky