Víkendový taneční kurz

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
1600Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Rádi byste se naučili tančit, ale chodit pravidelně každý týden do kurzu je pro Vás třeba z pracovních důvodů nemožné?

Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, vždy po jejich naplnění. Zahájení či zrušení vypsaného termínu Vám oznámíme nejpozději 14 před plánovaným zahájením. V případě, že se kurz neobsadí, nabídneme Vám následující plánovaný termín. Studující vysokoškoláci mají kurzovné po předložení studijního indexu slevněno.

Časový rozpis:
sobota 9:00-10:30 11:00-12:30
neděle 9:00-10:30 11:00-12:30
sobota 9:00-10:30 11:00-12:30
neděle 9:00-10:30 11:00-12:30

Náplní základního kurzu jsou základní kroky a figury tanců: Waltz, Tango, Valčík, Quickstep, Slowfoxtrot, Jive, Polka, Cha-cha, Rumba, Salsa, Blues, v pokračovacích kurzech se přidávají nové figury případně některé další tance (např. Samba). Výuka v prima prostředí, světelné efekty, klimatizace (velký a malý sál Špitálka), bufet!

Oblečení - společenské, pánové oblek nebo alespoň košile a kravata, dámy - společensky, prostě krásně.

4 dny + volný vstup do tančírny

- pravidelná páteční tančírna pro dospělé za pouhých 80,-Kč (jeden termín zdarma v rámci kurzovného)
- slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů


Pozn.: Dámy a pánové, máte-li zájem o naše kurzy pro vysokoškoláky a dospělé a nemáte-li partnera (či partnerku), se kterým byste tyto kurzy navštěvovali, doporučujeme Vám pročíst složku našich webových stránek - INZERCE - kde můžete partnera pro absolvování tanečních najít nebo sami zadat Váš inzerát. Těšíme se na Vás v našich kurzech!!!

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky