Salsa a Bachata

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
1345Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Hitem posledních let je Salsa! Tento temperamentní a zase konečně po letech párový módní tanec tančí lidé všech věkových skupin po celém světě. Přijdete-li v Praze, v Bratislavě, ve Francii, Itálii, Chorvatsku, Americe či jinde na "Latino-party" nebo "Salsotéku", uvidíte, že tento tanec uchvacuje takřka celý svět. Tančí ho všichni! Všichni moderní, všichni mladí (nejen věkem, ale hlavně duší!) Salsotéky, Latino party - to letí. Hodně z Vás projevilo zájem nejen o Salsu, ale o kurz latinsko-amerických tanců vůbec. Máme ho pro Vás! Líbí se Vám, chcete ho! Otevíráme již poněkolikáté nové kurzy!

Kurzy mají 9 lekcí. Vyučuje se Salsa i Bachata - poměr výuky jednotlivých tanců závisí na dohodě lektora se žáky.

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky