Taneční pro dospělé - začátečníky

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
1600Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Máte-li taneční kurzy již nějakou dobu za sebou a chcete-li si opět připomenout, co jste již zapomněli nebo zdokonalit, co již umíte či taneční taneční um teprve získat, přijďte do našich tanečních kurzů pro dospělé. Strávíte několik večerů v příjemné společnosti, pobavíte se, zatančíte si, zkrátka budete spolu! A to je v dnešní době stále důležitější a stále vzácnější.

Náplní základního kurzu jsou základní kroky a figury tanců: Waltz, Tango, Valčík, Quickstep, Slowfoxtrot, Jive, Polka, Cha-cha, Rumba, Samba, Salsa, Blues (doplňkově Rock´n´Roll a jiné), v pokračovacích kurzech se přidávají nové figury případně některé další tance (např. Paso Doble). Prodloužená v Kulturním centru Babylon na Kounicově ulici. Výuka v prima prostředí, světelné efekty, klimatizace (velký sál Špitálka), bufet!

Oblečení - společenské, pánové oblek nebo alespoň košile a kravata, dámy - společensky, prostě krásně.


9 lekcí + prodloužená (počtem i délkou lekcí největší rozsah kurzu v Brně)

pravidelné workshopy různých tanečních stylů
pravidelná páteční tančírna pro dospělé za pouhých 80,-Kč
slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky