Taneční pro seniory - mírně pokročilí

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
800Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Konečně jste v důchodu, konečně si můžete užívat volného času, konečně můžete dělat to, na co jste celý život čas neměli. Pokud jste se za svůj život dosud tančit nenaučili nebo už jste všechno zapomněli, teď je ten správný čas, teď můžete všechno dohnat.

Pro mladé duchem nikoli však už tělem otevíráme již poněkolikáté speciální taneční kurz pro důchodce. Kurz probíhá v dopoledních hodinách v sále Špitálka 6. Tempo výuky je pomalejší a přizpůsobené nárokům a složení žáků. Cena velmi příznivá - když důchodcům nevychází vstříc zákonodárci, Taneční škola Starlet ano. Kurzovné v určeném kurzu dopoledním výrazně nízké, v ostatních kurzech 30% sleva. A ničeho se nebojte - naši lektoři jsou milí a trpěliví!

Nově jsme zavedli, že se do kurzu nemusíte hlásit s partnerem. Pokud se budete hlásit samostatně, platbu zatím posílat nemusíte (ačkoli k tomu budete on-line přihláškou vyzváni). My Vás k platbě vyzveme až v okamžiku, kdy budeme k Vaší přihlášce mít i partnera.


8 - 1,5 hodinových lekcí + prodloužená

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky