Taneční kurzy pro děti ZŠ - choreografie pokročilí

Foto: TŠ STARLET Brno
Web   Telefon
Od 2500Kč / pololetí
6-11let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Pro žáky základních škol (přibližně 1. stupeň ZŠ) - všeobecná příprava pro různé druhy tancování.

Chcete, aby Vaše dítě vyplnilo zajímavým a užitečným způsobem svůj volný čas, hýbalo se, naučilo se vnímat rytmus, zvyklo si na pěkné držení těla, našlo si nové kamarády... a zatím neví, jestli se mu bude líbít spíš moderní tanec nebo soutěžní společenský? V těchto kurzech se kromě základní pohybové výchovy věnujeme modernímu tancování, základům společenských tanců, různým tanečním hrám a novinkám. Bude-li se Vaše dítě chtít věnovat tanci na soutěžní úrovni, je pro ně tento kurz výborným startem a může pak pokračovat dětské složce našeho tanečního klubu sportovního společenského tance nebo mohou pokračovat ve složce street dance klubu Yellow Crew nebo v soutěžní složce show choreografií.

TŠ STARLET Brno:

Je tomu již 40 let, co byla založena Taneční škola Starlet a dokonce 50 let od doby, kdy vznikl taneční klub - tehdy takzvaný BRDĚTAN neboli BRněnská DĚcka TANcují.

Krajská soutěž v předtančení Kroměříž 1988Taneční škola Starlet je tradiční brněnskou taneční školou, která působí v města Brně již 40 let. Za tuto dobu našimi kurzy prošly tisíce žáků a mnozí z nich se k nám stále vracejí do dalších a dalších pokračovacích kurzů, do složek tanečního klubu či už se svými dětmi do kurzů pro děti. Těší nás to! Taneční škola Starlet vychovala mnoho tanečních mistrů - jak brněnských, tak učitelů tance působících po celé naší republice i v zahraničí. Z tanečního klubu taneční školy vzešlo mnoho mistrů Českoskovenska, či České republiky (jedním z těch, kteří u nás začínali a dodnes jako trenér působí je několikanásobný mistr České republiky, finalista pořadu Star Dance - Jaroslav Kuneš). Všechny vyjmenovat nemůžeme, ale bylo jich mnoho.

Kurzy tance mají v městě Brně více jak stoletou tradici. V druhé polovině tohoto století se pořádáním tanečních kurzů začal zabývat Park kultury a oddechu a to hned po svém vzniku. V roce 1957 se stává učitelem tance pan Vladimír Buryan, zakladatel budoucí taneční školy Starlet a její současný ředitel a majitel v jedné osobě.

Místo konání:

Špitálka 253/6, 60200 Brno-střed - Zábrdovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky