Kurz partnerských masáží - láskyplné pohlazení

Foto: Carezza masážní studio Brno
Web   Telefon
1950Kč / kurz
18-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Kurz partnerská masáž je určen pro dvojice, které se chtějí naučit technikám, které jsou nesmírně harmonizující a obohatí jejich vztah. Partneři, kteří se často nebo alespoň tu a tam navzájem masírují, jsou díky přenosu jemných energií, ke kterým při takových masážích dochází, k sobě mnohem ohleduplnější, vnímavější a otevřenější.

Nejedná se o intimní nebo erotické masáže, ale o umění dotýkat se těla toho druhého způsobem, který je příjemný, a může pomoct při bolestech, ztuhlosti, napětí; o umění doteku, který přináší uvolnění a radost. Jestli se z něj stane i něco intimního a erotického, je už na vás, až si masáž vyzkoušíte doma :)

Chcete-li přihlásit sebe a partnera/ku nebo kamaráda/ku, tak vyplňte zvlášť přihlášku pro každého z vás. Kurz je jen pro jeden pár.
V diskrétní atmosféře masérského studia Vás naučím jak si navzájem udělat masáž:
- klasickou (hlava a záda)
- reflexní
- aromaterapeutickou
- nebo jiné dle domluvy (havajská, thajská apod.)

Carezza masážní studio Brno:

Dobrý den,
jmenuji se Drahomíra Šmídová, narodila jsem se v roce 1972 a žiji v Brně se svými dvěma dětmi.
Masážím se věnuji od roku 2003. Tato práce mě hluboce naplňuje, vnímám ji jako laskavý způsob jak pomoct lidem, aby se ve svém těle cítili lépe.
Snažím se masáže provádět tak, aby si při nich odpočinula i jejich mysl. Pečlivě vybírám vonné masážní oleje i relaxační hudbu, a mé studio je v tlumených, uklidňujících barvách s příjemnou atmosférou, čajovým i dětským koutkem.

Ke svým klientům se vždy snažím přistupovat celostně, uvolnit tenze v těle z vyčerpávajícího životního stylu, přepnutí ze sportu, nebo případně poradit, mají-li nějaký zdravotní problém. Snažím se kombinovat masážní metody tak, aby bylo výsledkem co nejlepší uvolnění a rozproudění životní energie v těle.
Kromě své práce také ráda cestuji a poznávám nové zajímavé lidi, věnuji se s dětmi cyklistice, turistice a lyžování. Také velmi ráda čtu a zajímám se o cesty duchovního rozvoje.

Místo konání:

Bellova 369/38, 62300 Brno-Kohoutovice - Kohoutovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky