Little Bubbles - dětská jóga s angličtinouLittle Bubbles - dětská jóga s angličtinou v JÓGA LETNÁ

Foto: Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou
Web   Telefon
3900Kč / pololetí
3-10let
ÚT 14:30 - 15:30
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé úterý od 20.2.2018 do 12.6.2018
Žádost o rezervaci   →
ÚT 15:30 - 16:30
Tento termín už máme bohužel obsazený
Každé úterý od 20.2.2018 do 12.6.2018

Popis kroužku / kurzu:

Vítejte v Bublinkách - nabízíme dětskou jógu spojenou s angličtinou pro děti od 3 do 10 let!

Co si představit pod pojmem Little Bubbles?
Projekt Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou® byl založen v roce 2015. Propojuje dětskou jógu, která je zábavná, zklidňuje, rozvíjí fantazii a respektuje dětskou přirozenost, s angličtinou, která je v dnešním světě naprostou nezbytností a když se ji budou děti učit od raného dětství, je velice snadné ji pochytit a časem aktivně používat.

Jak taková lekce vypadá?
Vše vychází z příběhů, her a dětské spontánnosti. Každou hodinu si protáhneme naše tělo od hlavičky k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje. Každá hodina má téma nebo příběh, takže skrze jógové pozice přizpůsobené dětem cestujeme, hrajeme si, poznáváme světadíly, zvířata, ale i lidské emoce. U toho procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme anglicky zpívat i básnit. Jógové pozice, které se s dětmi naučíme, nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nohou. A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít a budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.

Je potřeba, aby děti uměly anglicky a základy jógy ještě předtím než přijdou do bublinek?
Vůbec ne, my je to hravě naučíme! Pro ty, kteří nemají s angličtinou zkušenosti, pracujeme pomalu, trpělivě a od základů. Nejprve se naučíme anglická slovíčka, která poté senzomotorickou metodou spojujeme do vět. V naší propracované metodice se soustředíme na slovní zásobu, kterou děti mohou používat v běžném životě a ze zpětných vazeb od rodičů jsme si jistí, že to funguje. Například každá jógová pozice představuje jiného kamaráda, ke kterému je vytvořena originální básnička. Určitě tedy nevadí, když je dítě angličtinou “nepolíbené”. U dětí, pro které je angličtina běžnou záležitostí, používáme náročnější básničky, písničky, příběhy i slovní zásobu, aby to pro ně každou lekci byla ta správná “challenge”. Děti se srovnávají jedině samy se sebou, my v bublinkách totiž nesoutěžíme. Věříme, že každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo, je přeci vítěz!

Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou:

Little Bubbles je dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 10 let. Na trhu působíme od roku 2015, ale rychle se rozrůstáme a v současné době máme v Bublinkách již více než 100 dětských členů. Kromě pravidelných lekcí dětské jógy s angličtinou organizujeme také různé víkendové akce v průběhu celého roku a v létě příměstské tábory.

Lekce Little Bubbles probíhají na několika místech v Praze a také v Liberci a Poděbradech. Více informací o lokalitách naleznete na www.littlebubbles.cz.

Naše filozofie:

- při lekcích nesoutěžíme, každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo je přeci vítěz
- děti povzbuzujeme a motivujeme
- uvědomujeme si, že každé dítě je jedinečné a výjimečné v jiné oblasti
- nikam nespěcháme, není důležitá kvantita, ale kvalita
- děti neučíme, ale vedeme, učíme se sami, jak lépe vést
- děti tvoří hodinu společně s lektorem
- vytváříme emočně bezpečné prostředí, kde se děti cítí dobře, neohroženě a samy sebou
- respektujeme, že každý někdy nemá svůj den
- úzce komunikujeme a spolupracujeme s rodinou
- zajímáme se o všechny dětské postřehy a nápady a bereme vážně dětskou zpětnou vazbu :-)

Místo konání:

Dobrovského 666/20, 17000 Praha 7 - Holešovice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Podmínky používání | Obchodní podmínky