Škola Tai chi

Foto: Jóga a funkční fitness V Korunách
Web   Telefon
1800Kč / trimestr
10-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Ve Škole se vyučuje 1.část Staré Yangovy sestavy.
Martin vyučuje nejstarší sestavu, která se vyhla jakýmkoliv změnám a patří také k těm nejdelším sestavám Tai chi. Sestava obsahuje mnoho figur, které nebyly nijak zjednodušeny.

www.vkorunach.com, info@vkorunach.com, 774 211 402

3 měsíce - 1,5 hod týdně - 1 800 Kč


Po zvládnutí 1.části se pokračuje v navazujícím kurzu dále.

Lektor Martin Hájek
Martin se Taijiquan věnuje od roku 2000. První tři roky se učil sestavě Sedm hvězd u Mistra Zhai Hong Yina, jednoho z prvních čínských mistrů v Čechách. Poté se seznámil se stylem Chen, aby nakonec zakotvil u stylu Yang, v jehož rámci zvládl několik sólo sestav. Nyní se věnuje původnímu „starému“ stylu v interpretaci dnes téměř legendárního Erleho Montaiquea, a po jeho smrti v roce 2011 jeho syna Eliho. Při cvičení Qigong sleduje tradiční přístup Chen Kunga a moderní metodiku Yang Jwing-Minga. Kromě toho se učí v The Taiji School pod vedením Paula Renalla umění Tui Shou, což je po sólo sestavě jakýsi další stupeň bojového umění Taijiquan. Je členem Světové Taiji boxerské asociace. Jako jeden z prvních v ČR získal při Fakultě tělesné výchovy a sportu University Karlovy trenérskou akreditaci na Taijiquan. Je též držitelem akademických titulů a mezinárodně platných certifikátů z oblasti fyziky, matematiky, aplikované psychologie a byznys managementu. Kromě Taijiquan dlouhá léta působil jako vedoucí cvičitelů lyžování, lyžařský metodik a instruktor. Individuálně se věnoval nebo stále věnuje i dalším sportům, zejména sportovní gymnastice, karate, józe, sportovnímu horolezení, horskému kolu (dvoukolu i jednokolu), kondičnímu posilování a vytrvalostnímu běhu. V mnoha z nich mu ve výkonu a efektivitě pomáhalo a pomáhá Taijiquan.

Martin V Korunách povede otevřené hodiny, uzavřené lekce i osobní tréninky Taj chi.

Jóga a funkční fitness V Korunách:

Nový projekt v tenisovém areálu Tenis Cibulka s dlouholetou tradicí. V krásném prostředí areálu vznikly ojedinělé prostory jógového centra a funkčního fitness V Korunách, kde je speciální místo i pro děti: kurzy Street Dance, baletu, jazyků, jógy pro děti a cvičení pro děti.

Místo konání:

V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky