Pohybová a fyzická průprava

Foto: Jóga a funkční fitness V Korunách
Web   Telefon
Od 110Kč / lekce
4-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Zkušení trenéři vedou každý den odpoledne hodiny pro děti od 4 do 18ti let. Náplň tréninku se liší dle věku a pokročilosti skupiny. K dispozici je funkční fitness, tenisový areál a les v blizkosti areálu. Hodiny jsou vhodné nejen pro děti, kteří se aktvině věnují sportům, ale také pro všechny, kteří si chtějí vytvořit návyk zdravého pohybu.

V areálu je dostupné velké množství sportů a to jak ve skupinách, tak individuálně:
www.vkorunach.com, info@vkorunach.com, 774 211 402

Jedná se o unikátní projekt. V areálu Tenis Cibulka jsme pro Vás vybudovali sportovní a relaxační centrum, kde si přijde na své opravdu každý. Mimo již zavedených sportů v areálu Tenis Cibulka přidáváme mnoho dalšího: několik stylů jógy, kompenzační cvičení, fitness tréninky, zájmové semináře, dětské programy… V neposlední řadě možnost odpočinku a nabití energie.

S týmem kvalifikovaných a zkušených trenéru sestavujeme program pro všechny věkové kategorie a zájmové skupiny. Nabízíme nespočet otevřených lekcí, uzavřené kurzy a individuální hodiny. To vše v nádherném areálu, kde je Vám k dispozici restaurace a kavárna.

Jedinečnost projektu podtrhává hlavní sál projektu V Korunách. Jedná se o příjemný prosluněný prostor s výhledem na koruny stromů a Prahu. Poskytuje jedinečný prožitek ze samotného cvičení a možnost relaxovat na krásném a klidném místě plném inspirace. K sálu patří rozlehlá terasa, na které je v případně příznivého počasí možné cvičit.

Jóga a funkční fitness V Korunách:

Nový projekt v tenisovém areálu Tenis Cibulka s dlouholetou tradicí. V krásném prostředí areálu vznikly ojedinělé prostory jógového centra a funkčního fitness V Korunách, kde je speciální místo i pro děti: kurzy Street Dance, baletu, jazyků, jógy pro děti a cvičení pro děti.

Místo konání:

V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky