Tenis

Foto: Tenis Cibulka
Web   Telefon
Od 220Kč / lekce
4-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Tenisová školička a akademie
www.teniscibulka.cz, info@teniscibulka.cz, 774 211 402

Tenisová školička a akademie
Lekce probíhají KAŽDÝ DEN na 2 KURTECH po celou sezónu, od 8:00 do 23:00.
Pro členy zvýhodněná cena o víkendech, sleva na celostátní turnaje, klubové turnaje, sourozenecká sleva, kempy, zvýhodněné ceny na nové i bazarové zboží

Pro čekající rodiče je možnost využítí Jógy a fukčního fitness V Korunách (projekt je ve stejném areálu) www.vkorunach.com, info@vkorunach.com, 774 211 402

KONDIČNÍ A POHYBOVÉ CVIČENÍ,
NEJEN PRO MALÉ TENISTY

ANGLIČTINA A ŠPANĚLŠTINA
VÝUKA PROBÍHÁ FORMOU HRY A JE VEDENA ZKUŠENOU LEKTORKOU

V areálu dále naleznete:

mini ZOO (zvířátka je možno s dohledem krmit)
Rodinnou restauraci s domácími produkty (máme vlastní bylinkovou zahrádku, pro děti připravujeme domácí přesnídávky, máme vlastní škálu domácích sirupů, limonád, vyrábíme si těstoviny)

Tenis Cibulka:

Tenis Cibulka je klub s dlouholetou tradicí, v krásném prostředí Prahy 5, v Košířích. V areálu naleznete 10 tenisových kurtů, 4 badmintonové kurty, 2 pevné haly, funkční fitness, sál na jógu, mini zoo a restauraci. Pro děti i dospělé pořádáme mnoho sportovních i kulturních aktivit. Tenisová školička probíhá každý den na dvou kurtech. Dětem se věnuje mnoho zkušených trenérů, pořádáme vlastní klubové turnaje, velký počet celostátních turnajů, kempy, soustředění a dětské dny.

Pro nejmenší jsem připravili koncept tenisové školičky, kam se mohou hlásit děti od 4 let! Naši zkušení trenéři vedou hodiny s dětmi (skupina od 3 do 4 dětí), kde nejmenší formou hry učí tenis a se staršími trénují údery, podání, tenisová pravidla a vše potřebné ke kvalitní hře. Ať už se Vaše děti rozhodnou věnovat se tenisu rekreačně, či závodně, budou mít kvalitní základ a kladný vztah ke hře a sportu.

Místo konání:

V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky