Tenisový camp v Jilemnici

Foto: Tenisová škola Tallent
Web   Telefon
5400Kč / kurz
6-18let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Tenisový camp pro děti

Týdenní prázdninový tábor se zaměřením na intenzivní výuku tenisu obsahuje dvoufázový tenisový trénink (denně 2 až 4 hodiny). Dále zahrnuje pečlivě připravený program na celý den, který reaguje na věkové a zájmové složení tábora. Zahrajete si třeba florbal nebo v klubovně ping-pong, etapovou hru vám připravíme v nedalekém lese.

V případě deštivého počasí máme zajištěnu tenisovou halu + prostornou tělocvičnu + krytý bazén! Vedoucí vybíráme z našich trenérů, které máme prověřeny dlouhodobou spoluprací.
Sportovní areál Jilemnice

Vybavení areálu zahrnuje 3 antukové kurty, odrazovou zeď, kurty na volejbal, nohejbal, badminton, krytý bazén, univerzální hřiště s umělou trávou, fotbalový stadion s atletickou dráhou, tenisová hala + rozměrná tělocvična, krytý bazén, minigolf.

Ubytování:
Nadstandartní ubytování hotelového typu ve dvou až šestilůžkových pokojích turistické ubytovny - sprcha + WC na každém pokoji !!!

Strava:
Strava se podává v rozsahu plné penze (snídaně - formou švédských stolů, oběd - výběr z menu, svačina, večeře, pitný režim). Strava obsahuje dostatek ovoce a zeleniny (salátový bar, kusové ovoce).

Pojištění:
Cena zahrnuje pojištění pro účastníky tábora.

Sportovní a zábavné programy:
Celodenní výlet, závěrečný tenisový turnaj, celotáborová etapová hra, dle volby fotbálek, florbal, stolní tenis, vybíjená, badminton, procházky, minigolf, teorie tenisu- videoprojekce slavných zápasů, koupání - krytý bazén vedle ubytovny, grilování, diskotéka, společenská players party v předvečer turnaje apod.

Tenisová škola Tallent:

Tenisová škola Tallent nabízí kvalitní trénink se zaměřením na výuku tenisu pro děti MŠ, ZŠ a mládež SŠ.
V současnosti působíme téměř ve 40 střediscích v Praze, Brně, Plzni nebo Příbrami.

Kvalitní trénink pro všechny zajišťují trenéři ČTS a FTVS, prověření dlouhodobou spoluprací v naší TŠ, s kladným přístupem k tenisu i dětem. Kamarádi, kteří si dovedou udržet pozornost i respekt. Vyučujeme celoročně.

Místo konání:

Jungmannova 146, 51401 Jilemnice

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky