Jednodenní kurz akvarel

Foto: Kurzy-kresleni-malovani.cz
Web   Telefon
900Kč / kurz
12-99let
SO 10:00 - 16:00
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každá sobota od 5.8.2018 do 31.12.2018
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

O akvarelu se říká, že patří mezi nejtěžší malířské techniky. Je to zřejmě zejména proto, že při práci s akvarelovými barvami je zapotřebí dobře celý obraz předem promyslet a pracovat čistě: jakékoliv opravy se dělají už jen velmi obtížně - akvarelové barvy nejsou krycí, takže to nejde jen tak "zamáznout" další vrstvou jako třeba u oleje :-) Pokažené místo se můžete jen pokusit vymýt štětcem a čistou vodou, místo vysušit a začít znovu. Také bílé plochy, které chcete na obraze mít, si musíte předem promyslet a ponechat čisté, nechcete-li používat krycí bělobu. Pomůckou může už zmíněná kreslící guma.
Přesto všechno má malba akvarelem neodolatelné kouzlo; čarovný je už celý proces vytváření obrazu, hra s vodou a barvami. Vaše obrazy nemusí být hned dokonalé: už pro tu radost z tvoření to určitě stojí za to vyzkoušet.
Komu je kurz určen: všem kteří mají chuť se učit nové věci a nové techniky malby

Kurzy-kresleni-malovani.cz:

Jste kreativní, rádi kreslíte, malujete, nebo se chcete naučit něco nového a odreagovat se od běžných každodenních povinností? Přijďte k nám na naše kurzy malování a kreslení do Brna. Pokud bude mít větší skupina zájem, je možné se telefonicky domluvit a můžu přijet i já za Vámi.

Na kurzech se naučíte rozvíjet osobnost, používat  pravou mozkovou hemisféru, rozvinete  svoji kreativitu. Zjistíte, jak kreslit tužkou, malovat pastelkou, akrylovými, nebo olejovými barvami a připravuji další zajímavé kurzy.

Místo konání:

Košinova 803/60, 61200 Brno-Královo Pole - Královo Pole

Partneři:


© 2018 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky