Příměstský taneční tábor!

Foto: Taneční škola Artimo
Web   Telefon
2900Kč / kurz
6-18let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Ráno nám děti svěříte, odpoledne vyzvednete, my jim mezitím předáme kus našeho umění.


Obsah tábora

Ranní probuzení jógou, vedené taneční lekce - principy latinskoamerických tanců, fitness, stretching a relaxace, psycho-říprava, pohybová průprava, hry, dílničky - výtvarná činnost.

V případě hezkého počasí je možnost konání některých aktivit venku.

Program dne

► příjezd denně mezi 8:00h - 8:30h
► ranní probuzení, stretching
► dopolední program
► 12:00 - 12:30 oběd
► odpolední program
► odjezd denně mezi 16:00h - 16:30h

Taneční škola Artimo:

Náš pohled na společenské tance
Nevidíme společenský tanec jako sport. I když moderní svět často tancování jako sport prezentuje, tak se domníváme, že spojení tanečně-elegantního pohybu dvou osob opačného pohlaví je natolik umělecká činnost, že nazývat jej sportem je značně neúplné. Stejně tak se tanečníci nenazývají maskéry, aktéry, managery a studenty, i když to vše bezesporu jsou. Pojem umělec je zastřešující a přesně determinuje to, o co v tanci jde. Sportovci ve sportu jde především o výkon. Tanečník vlastní výkon využívá jen jako nástroj k dosažení vyšších cílů.

Důraz na kvalitu
Talent je v tancování bezesporu výhodou, nicméně 90 % úspěchu tvoří jen tři věci. Kvalita informací, způsob předání informací a množství času a píle věnované natrénování. V Artimu klademe nejvyšší prioritu na kvalitu toho, co vyučujeme a na ověřené zdroje. Čerpáme odborné informace od těch nejlepších na světě a co se tréninkových metod týče, vycházíme z metod Maximiliaana Winkelhuise a Prof. Dr. Ruuda Vermeije. Věříme v instantní informace - takové, po kterých je student schopen zlepšit se okamžitě. Pokud jsou takové informace v uceleném systému, který dává smysl, výsledek se vždy dostaví.

Místo konání:

Brandýská 98, 25090 Jirny

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky