Latinskoamerické tance!

Foto: Taneční škola Artimo
Web   Telefon
1400Kč / pololetí
6-16let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Profesionální kurzy latinskoamerických tanců ♥ ♥ ♥

• Vhodné i pro úplné začátečníky •
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Co nabízíme

► 12 hodinových lekcí vedených profesionálními lektory Artimo
► Podpora celého Artimo týmu (výjimečné hodiny)
► Možnost účasti na soutěžích
► Přístup na interní stránky - videa a materiály
► Zvýhodněná cena individuálních lekcí
► Možnost rozvoje jakékoli úrovně nebo věku

Taneční škola Artimo:

Náš pohled na společenské tance
Nevidíme společenský tanec jako sport. I když moderní svět často tancování jako sport prezentuje, tak se domníváme, že spojení tanečně-elegantního pohybu dvou osob opačného pohlaví je natolik umělecká činnost, že nazývat jej sportem je značně neúplné. Stejně tak se tanečníci nenazývají maskéry, aktéry, managery a studenty, i když to vše bezesporu jsou. Pojem umělec je zastřešující a přesně determinuje to, o co v tanci jde. Sportovci ve sportu jde především o výkon. Tanečník vlastní výkon využívá jen jako nástroj k dosažení vyšších cílů.

Důraz na kvalitu
Talent je v tancování bezesporu výhodou, nicméně 90 % úspěchu tvoří jen tři věci. Kvalita informací, způsob předání informací a množství času a píle věnované natrénování. V Artimu klademe nejvyšší prioritu na kvalitu toho, co vyučujeme a na ověřené zdroje. Čerpáme odborné informace od těch nejlepších na světě a co se tréninkových metod týče, vycházíme z metod Maximiliaana Winkelhuise a Prof. Dr. Ruuda Vermeije. Věříme v instantní informace - takové, po kterých je student schopen zlepšit se okamžitě. Pokud jsou takové informace v uceleném systému, který dává smysl, výsledek se vždy dostaví.

Místo konání:

U branek 674/7, 10200 Praha 10 - Hostivař

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky