Cvičení s batolaty 12+ začínající chodci

Foto: Studio Fascinace
Web   Telefon
2000Kč / kurz
1-2let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

od 1 roku
2 000 Kč/10 lekcí

Parkování ZDARMA

Kurz pro začínající chodce a pro začínající lezce pomůže správnému rozvíjení psychomotorického vývoje.

Je kladen důraz na podporu rozvoje:
- hrubé motoriky,
- fyzických dovedností,
- aktivace a posílení břišních a zádových svalů a protažení svalů,
- koordinace ruka x noha,
- rovnováha,
- orientace v prostoru,
- práce s dechem
- a další.

Proč „cvičit“ s dětmi od kojeneckého věku?
Během lekcí se maminky mimo jiné doví odborné informace o psychomotorickém vývoji dítěte, získají tipy a rady v otázce způsobu manipulace s miminkem a podpory jeho správného vývoje. Vhodnou formou stimulace pohybového aparátu dítěte lze do budoucna předejít komplikacím a vadám pohybového aparátu - od vadného držení těla, bolesti zad, až po plochá chodidla. Cvičením navíc podpoříte dítě v utváření pohybových dovedností a tím rozšíříte jejich spektrum.

Jak se na lekci připravit?
Je dobré, pokud čas lekce vyhovuje přirozenému dennímu rytmu dítěte. Děťátko by mělo být spokojené, minimálně 30 minut po jídle, ne těsně před spánkem. Pokud maminka nebyla zvyklá s miminkem cvičit, nebo pohybovat, nemusí se ničeho obávat. Lekce pod odborným vedením magistry fyzioterapie slouží také k předání informací, jak může maminka dítě vhodně stimulovat v jeho vývoji.

Na lekci je dobré vzít třeba oblíbenou hračku dítěte, dečku, na které je zvyklé lehávat. Pomůcky pro zpestření cvičení jsou k dispozici na místě.

Pro jaké děti je toto cvičení vhodné?
Cvičení je vhodné pro kterékoli zdravé dítě. Dítě by nemělo prodělávat akutní horečnaté onemocnění. Reakce na očkování může dítě také oslabit, nebo rozladit, a proto je lepší lekci taktéž vynechat.

Cvičení plní nejen roli ve prospěch pohybového rozvoje, ale dítě se také poprvé ocitá v sociální interakci s ostatními miminky. Cvičení je doprovázeno písničkami a říkankami, a tak oslovujeme téměř všechny smysly dítěte.

Doprava
Osobním automobilem – pokud chcete přijet autem, není problém, nabízíme možnost zdarma parkování po dobu cvičení v areálu Tyršova domu.

MHD – nejbližší zastávka tramvaje „Hellichova“ je přímo před Tyršovým domem. Číslo tram. 12., 15., 20., 22 nebo o pár kroků vzdálenější zastávka „Újezd“ kde navíc jezdí tram. č.9

Studio Fascinace:

Studio Fascinace vziklo v roce 2011 a orientuje se na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízíme jak populární aktivity jako jsou ZUMBA, YOGA, PILATES, ale i FLOWTONIC, FITBALL a třeba i BALET pro děti. Věnujeme se i cvičení pro seniory.

CÍLEM NAŠEHO PROJEKTU JE SPOKOJENOST A NALEZENÍ SMYSLUPLNÉHO TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU.

U nás si přijdou na své všichni od 3 do 100 let. Je to možné. Lepší než trávit čas návštěvou obchodních center je přijít si zacvičit, odreagovat se, relaxovat a to vše s cílem pobavit se, objevit nové přátele, udržet se v kondici a případně redukovat váhu. Jsme tu abychom vám zprostředkovali tuto možnost. Maminky, otcové, babičky i dědové, nevíte co s dětmi když si chcete zacvičit? Náš projekt na to myslí. Děti mohou během vaší pohybové aktivity, ať už je to Zumba, Bosu, Pilates, fitball, flowtonic posilovací cvičení pro těhotné, seniory, posílení pánevního dna nebo relaxovat při masáži, mohou se vaše děti i s kamarády, zabavit se cvičením, angličtinou s tancem nebo v dramatickém kroužku.

Místo konání:

Újezd 450/40, 11800 Praha 1 - Malá Strana

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky