Tanečky pro děti 4-6 let- Praha 9 - Prosek

Foto: TK DanceTime
Web   Telefon
Od 1600Kč / pololetí
4-7let
PO 17:00 - 17:45
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé pondělí od 14.9.2020 do 11.1.2021
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Kroužek pro děti 4-6 let, který dává smysl. Děti s námi tančí, což je pro ně přirozené a zábavné, ale díky rozcvičce a posilování certifikovanými cviky SM system MUDr. Smíška se učí zdravým návykům držení těla a pohybu. Vaše děti to nejen bude bavit, ale odejdou z našeho kurzu nabiti novými zdravými návyky práce s vlastním tělem.
Tento kroužek je určen pro děti 4-7 let. Celkem se během pololetí budeme věnovat 6 tancům. Pestrost výuky obohatíme zábavnými hrami. Na závěr pololetí proběhne hodina pro rodiče. Kurz obsahuje celkem 14 lekcí vč. první zkušební.

Pro děti, které se budou chtít věnovat tanci naplno máme připraveno pokračování již pod křídly tanečního klubu TK DanceTime, kde tančí junioři a dospělí ověnčeni již mnohými tituly. Školu vedou finalisté mistrovství Evropy a mistři ČR ve standarních tancích - showdance.

TK DanceTime:

Tanec pro všechny

V přístupu ke klientům můžeme zaručit laskavý a empatický přistup, který jsme si, jak věříme, během studií pedagogiky a psychologie vypěstovali a osvojili. Proto nám vždy udělá radost, když jsme svědky toho zázračného momentu prvních opravdových tanečních krůčku a prvních rozzářených oči,
“že se to povedlo”.

Začínající či mírně pokročilé páry tvoří podstatnou část naší klientely a naše lekce by jim neměly suplovat “klasické taneční“, které jsou především společenskou událostí.

Naše lekce oproti tomu nabízejí:

1. možnost efektivní a především individuální práce, kdy se Vám bude věnovat výhradně jeden lektor
2. záruku rychlých pokroků při vylepšování či osvojování si tanečních kroků
3. časovou flexibilitu a flexibilitu při výběru tanečního sálu, který většinou nabízí potřebné soukromí

Místo konání:

Českolipská 373/27, 19000 Praha 9 - Střížkov

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky