Montessori kruh

Foto: Montessori KRUH
Web   Telefon
Od 150Kč / lekce
0,5-4let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Montessori kruh nabízí Montessori pracovny pro rodiče s dětmi do 3 let. Jsou to polostrukturovaná setkání s úvodním přivítáním a následnou samostatnou prací s vybranými Montessori pomůckami. Necháme děti objevovat svět svým tempem, s možností se rozhodnout, s čím mají chuť pracovat, podporujeme je v samostatnosti a odpovědnosti. Děti si samy rozhodují s čím, kde a s kým si budou hrát, učíme se to respektovat a učíme i děti respektovat stejně prostor a rozhodnutí druhých. V průběhu lekcí jsou nabízeny skupinové aktivity (společné zpívání, dětská říkadla, relaxace).
K dispozici jsou Montessori pomůcky a vhodné edukativní a smysluplné hračky pro toto vývojové období. K dispozici je i průvodkyně, která setkáním provází a seznamuje s pomůckami.

Jde nám o rozvoj potenciálu hravou formou, o budování důvěry ve svět a v sebe a své schopnosti a o posilování vztahu k blízkému i širokému okolí.

Cena (150 Kč) je za ukázkovou lekci. Poté dle ceníku.

Více informací na www.montessorikruh.cz.
Přihlášky je možné posílat na montessorikruh@gmail.com

TĚŠÍME SE NA NOVÉ ČLENY.
Hanka z Montessori kruhu

Montessori KRUH:

Montessori pracovna je setkání rodičů a dětí, kde je možné svobodně a s respektem objevovat svět. Prostor nabízí příležitost pro děti seznámit se s kolektivem dalších dětí a rodičů. Mohou rozvíjet své dovednosti s využitím pomůcek, které jsou vybírány, tak aby děti při práci s nimi zažívaly pocit úspěchu. Rodiče mají možnost setkat s rodiči podobně starých dětí a sdílet spolu své zkušenosti. Při společném objevování se utváří příležitost i pro růst vztahu mezi rodičem a dítětem. Společná radost vztah posiluje.

Návštěvou montessori pracovny je možné dítě připravovat na přechod do školky, nebo jeslí.

Místo konání:

Braunerova 514/1, 18000 Praha 8 - Libeň

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky