PLAVÁNÍ MOŘSKÝCH PANEN A DELFÍNŮ

Foto: Aquamarin klub Sluníčko
Web   Telefon
Od 320Kč / lekce
6-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Každý uživatel monoploutve o kurz musí mít dobře zvládnuté základy plavání!
V našich kurzech tě naučíme základy ovládání monoploutve na hladině i pod hladinou, správné dýchání, otočky, plavání na břichu i na zádech.

Součástí lekce jsou hry pod vodou i nad vodou s možností focení.

Mořským pannám a delfínům se bude věnovat certifikovaný lektor mermaidingu.

​Možnost zapůjčení monoploutve od firmy Happy tails za 50 Kč/lekce.

Aquamarin klub Sluníčko:

V klubu Aquamarin Sluníčko se zaměřujeme především na kurzy plavání pro malé děti, školní děti, dospělé (rozplaveme i neplavce :-), aqua aerobik.

Kurzy plavání vypisujeme dvakrát ročně a to v období září - leden, únor - červen. Každý kurz má tedy jiný počet hodin v závislosti na délce měsíce, či množství prázdnin a státních svátků. Volné místo na jednotlivých kurzech je možné zjistit při napsání emailu nebo telefonicky. V případě, že jste se nestihli přihlásit tak nezoufejte, u nás můžete nastoupit i do rozběhlého kurzu a cena kurzovného se dle termínu nástupu uzpůsobí.

Děti zařazujeme do příslušných kurzů podle jejich věku a dovedností. Nejmenší děti se učí za pomoci rodičů základní plavecké dovednosti. Děti se učí formou her k sebezáchranné pomoci, dále skákat do vody, orientovat se pod vodou a zdokonalují svou plaveckou polohu. Plavání pomáhá v rozvoji koordinace pohybů i orientačních schopnostech dítěte. Podporuje správné zakřivení páteře dítěte a posílení zádových svalů. A hlavně se prohlubuje vazba mezi dítětem a rodičem. Starší děti, které již plavou samy, poznávají různé plavecké způsoby.

Místo konání:

Jalodvorská 1617/28, 14200 Praha 4 - Krč

Partneři:


© 2021 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky