Contemporary tanec pro dospělé tanečnice

Foto: Esenciální zdraví
Web   Telefon
220Kč / lekce
15-99let
PO 18:00 - 19:30
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé pondělí od 4.2.2019 do 17.6.2019
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Chcete začít tancovat, zlepšit si fyzickou kondici a vyplavit spousty endorfinů? Láká Vás ta představa, ale nevíte, jak začít?
Přijďte vyzkoušet hodinu contemporary pro dospělé začátečnice/mírně pokročilé s Annou!

CO TO JE?
Lekce vychází z contemporary tance, který respektuje přirozenost vlastního těla a pracuje s technikami, které tělo nezatěžují, spíše přirozeným způsobem posilují. Nejde ale o "tancování v sukních", na mých hodinách se i zapotíte.

TO ZNÍ DOBŘE, ALE TROCHU SE BOJÍM...
V lekcících jde především o prožitek (jak se cítíte) než o formu (jak navenek vypadáte). V lekcích se tančí jednoduché variace, které si můžete užít, spíše než složité pohyby, u kterých se až příliš zapojuje hlava. A hlavně je to o dobrém pocitu sama ze sebe, bude čas si prostě jen zablbnout na skvělou muziku! Předcházející taneční zkušenost (ani taneční kondice:-) není podmínkou!

JAK LEKCE VYPADAJÍ?
V lekcích se naučíme základní principy contemporary tance, práci s tělem a dechem, správné držení těla. Lekce jsou propojené s posilováním důležitých partií, důkladným protažením, jógovými pozicemi a závěrečnou relaxací.

CO SI Z LEKCÍ ODNESETE?
Určitě byste se měly cítit lépe než před lekcí :-) Tanec je velmi příjemný způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, začít se cítit dobře ve vlastním těle a alespoň na chvíli se povznést nad každodenní starosti. S každou lekcí bude Vaše taneční sebevědomí sílit a Vy budete moct prožívat tanec naplno!

Esenciální zdraví:

O lektorce

Anna De Blasio
Pohyb a tanec mě provází celým mým životem. V dětství jsem tancovala jsem v souboru lidových tanců Rozmarýnek, dále akrobatický rock and roll a skončila jsem u contemporary tance ve skupině Junior Domino Dance Company. Posledních 20 let také cvičím jógu a pokračuji v contemporary tanci.

Dětskou jógu učím již několik let, společně s výrazovým tancem pro děti (předškoláci, školáci). Tento rok jsem otevřela také lekci contemporary tance pro dospělé začátečnice. V současné době studuji certifikovaný kurz Pilates, který přirozeně doplní všechny mé hodiny.


Jak vyučuji?
V lekcích se obecně soustředím na správné provedení cviků, propojení cvičení s dýcháním a na neustálé uvědomování si svého těla. Věřím, že "méně je více", proto se nesnažím zahltit malé i velké klienty přemírou informací a složitých cviků. Struktura hodiny je daná, podle momentálního naladění skupinky měním obsah jednotlivých částí.

Každý má jiné dispozice, jiné možnosti a tanec/jóga je skvělou příležitostí jak poznat své tělo a začít ho mít rád takové, jaké je. Proto je pro mě důležité, aby klienti prožívali své pohyby spíše "vnitřně". Vnímali, co s nimi pohyb dělá, jaké emoce vyvolává, spíše než se pozorovali v zrcadlech a zlobili se na sebe, že nezvednou nohu tak vysoko jako sousedka:-).

Jednodušše jakýkoliv pohyb, na který si uděláme čas, by nám měl přinášet radost, možná nové výzvy a hlavně dobrý pocit sama ze sebe.

Budu se na Vás těšit!

Anna

Místo konání:

Kodaňská 658/16, 10100 Praha 10 - Vršovice

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky