Summer Dance Camp

Foto: Taneční škola Artimo
Web   Telefon
4900Kč / kurz
6-18let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Letní taneční tábor Artimo
více na: www.artimo.cz

► Kdy a kde? 6. - 16. 7. 2019 Jiřetín pod Jedlovou
► Pro koho? Pro profíky i pro úplné začátečníky! 6 - 18 let

► Systém vlastního výběru

Každý standarní den (mimo prvního a posledního) má 3 základní tréninky. Dva dopolední a jeden odpolední.

V rámci každého tréninku probíhají tři paralelní lekce na třech různých místech. Mohou být taneční, teoretické (např. přednáška choreologie pro starší), nebo pohybové - jóga, pilates. Lekce jsou vždy označeny hvězdami obtížnosti. Dítě si pak vždy den předem samo zvolí, na které lekce půjde.

Mimo lekcí je i možnost náhradního programu, není to volno, je to program s lektorem - hraní her, případně jiná i tvůrčí aktivita.
více na: www.artimo.cz

► Chata

Vilda se nachází v osadě Jedlová na okraji lesa, v klidném prostředí luk a jezírka. Do Jiřetína je to 10 - 15 minut cesty.

Chata je zděná a má dvě podlaží - v přízemí se nachází dva parketové taneční sály, z toho jeden zrcadlový. Dále zde naleznete jídelnu a klubovnu pro výuku s projektorem. V prvním patře se nachází ubytovací prostory pro děti a pedagogický dozor + samostatná místnost zdravotníka a místnost izolace se třemi lůžky.

Prostory sloužící jako učebny (3 učebny) jsou plně vybaveny: stoly, židle, tabule whiteboard, magnetická tabule. Venkovní vybavení nabízí ohniště, travnaté hřiště 30 x 15 m a přidaný párty stan 10 x 6 m s vlastním vytápěním.
více na: www.artimo.cz

Taneční škola Artimo:

Náš pohled na společenské tance
Nevidíme společenský tanec jako sport. I když moderní svět často tancování jako sport prezentuje, tak se domníváme, že spojení tanečně-elegantního pohybu dvou osob opačného pohlaví je natolik umělecká činnost, že nazývat jej sportem je značně neúplné. Stejně tak se tanečníci nenazývají maskéry, aktéry, managery a studenty, i když to vše bezesporu jsou. Pojem umělec je zastřešující a přesně determinuje to, o co v tanci jde. Sportovci ve sportu jde především o výkon. Tanečník vlastní výkon využívá jen jako nástroj k dosažení vyšších cílů.

Důraz na kvalitu
Talent je v tancování bezesporu výhodou, nicméně 90 % úspěchu tvoří jen tři věci. Kvalita informací, způsob předání informací a množství času a píle věnované natrénování. V Artimu klademe nejvyšší prioritu na kvalitu toho, co vyučujeme a na ověřené zdroje. Čerpáme odborné informace od těch nejlepších na světě a co se tréninkových metod týče, vycházíme z metod Maximiliaana Winkelhuise a Prof. Dr. Ruuda Vermeije. Věříme v instantní informace - takové, po kterých je student schopen zlepšit se okamžitě. Pokud jsou takové informace v uceleném systému, který dává smysl, výsledek se vždy dostaví.

Místo konání:

Náměstí Jiřího 1, 40756 Jiřetín pod Jedlovou

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky