Základy divadelního tance, scénický tanec

Foto: Jóga a funkční fitness V Korunách
Web   Telefon
2600Kč / pololetí
3-10let
ÚT 15:00 - 15:45
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé úterý od 1.9.2019 do 30.6.2020
Žádost o rezervaci   →
ÚT 16:00 - 17:00
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé úterý od 1.9.2019 do 30.6.2020
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Klára Kočárková


Klára Kočárková se narodila v Plzni, odkud pochází i počátky jejího tanečního vzdělání při baletní škole divadla J.K Tyla, kde začínala baletem a později moderním tancem a stepem. Pohyb ji provází doslova celým životem. Při studiích gymnázia a vysoké školy dále poznával pohyb tanec v mnoha jeho formách a možnostech, které nabízí. Od dětství je součástí jejího poznávání a v různých fázích života ji poskytoval možnost sebevyjádření. Načerpala o něm mnoho skrze workshopy mnoha zahraničních i tuzemských lektorů, tanečníků i performerů. Byla součástí nezávislých tanečních projektů, divadelních představení i muzikálových scén.

„Člověk je rodem tanečník. Ráda bych dětem předala způsob, jak objevit pohyb jako tanec, součást přirozeného života a vyjádření se. Protože každý má v sobě chuť „hýbat se“. Každý sám za sebe, je schopen vytvořit tanec a stačí k tomu několik jednoduchých principů. Ty si společně ukážeme. Děti poznají, že taková obyčejná chůze může být vlastně zábavný tanec, že je to ztvárnění různých pohybů těla, tak jak ho občas jen neznáme, někdy napodobení zvířat, že tanec je fantazie o kuličce, která se nám kutálí tělem, že tanec je jako létání. Tanec pro děti bude divadlem, v kterém budou mít hlavní roli. Každé dítě může tančit a já ho tím hravým a přirozeným způsobem provedu.“

Jóga a funkční fitness V Korunách:

Nový projekt v tenisovém areálu Tenis Cibulka s dlouholetou tradicí. V krásném prostředí areálu vznikly ojedinělé prostory jógového centra a funkčního fitness V Korunách, kde je speciální místo i pro děti: kurzy Street Dance, baletu, jazyků, jógy pro děti a cvičení pro děti.

Místo konání:

V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky